طراحی لوگو صنایع چوبی آدان

  • طراحی لوگو صنایع چوبی آدان
  • طراحی لوگو صنایع چوبی آدان
  • طراحی لوگو صنایع چوبی آدان
  • طراحی لوگو صنایع چوبی آدان
  • طراحی لوگو صنایع چوبی آدان

طراحی لوگو صنایع چوبی آدان

نام لوگو : آدان

زمینه فعالیت : صنایع چوبی

نوع لوگو : لوگو ترکیبی (نوشتاری و تصویری)

مدت زمان طراحی لوگو : ۵ روز

طراحی لوگو شرکت آدان مامطیر بصورت لوگو ترکیبی طراحی شده. در طراحی لوگو سعی شده از نماد اره که معرف فعالیتهای صنایع چوبی است استفاده شود.همچنین در انتخاب رنگ بندی طبق آنالیزی که بر روی لوگو شد رنگ قهوه ای نزدیک به رنگ چوب انتخاب شد.

در طراحی لوگو ما همیشه سعی خواهیم کرد  سادگی نمایان شود. همیشه به یاد داشته باشید طراحی لوگو یک امر بسیار مهم و حساس است و ریسک پذیر نیست پس در مورد انتخاب طراح لوگو خود دقت داشته باشید افراد زیادی هستند که با کمترین هزینه طراحی لوگو شما را انجام خواهند داد اما آیا تسلط کافی در طرحی لوگو دارند؟ آیا تکنیک های طراحی لوگو را به خوبی می دانند؟

اینها مواردی هست که ما همیشه به کارفرماهای خود توسیه می کنیم. در نطر داشته باشید سامانه طراحی لوگو دارای مجوز نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می باشد و نیز دارای مجوز از وزارت ارشاد اسلامی می باشد.در ضمن یاد آور می شوم بخش وبلاگ سایت راه اندازی شده از دوستانی که تمایل دارند آموزش طراحی لوگو یا آگاهی از نکاتی در امر طراحی لوگو را فرا بگیرند می توانند به مراجعه به بخش آموزش سایت در منو بالا یا کلیک کردن بر روی آموزش طراحی لوگو  هدایت شوند و از آموزش هایی که در سایت قرار می گیرد استفاده لازم را ببرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *