سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی آرم - سفارش طراحی لوگوتایپ

فرم ثبت سفارش طراحی لوگو

  طراحی لوگو رایگان نیست

  سفارش طراحی آرم و لوگو

  اگر تا کنون لوگو نداشته اید و یا لوگو داشته اید و خیلی از کیفیت آن راضی نبوده اید در این بخش می تواند با پر کردن فرم سفارش طراحی لوگو از کارشناسان ما درخواست مشاوره رایگان کنید. قبل از ثبت سفارش طراحی آرم و لوگو ابتدا پیشنهاد می کنیم به بخش تعرفه طراحی لوگو مراجعه کرده و با مطالعه اطلاعات درج شده زیر هر پلن قیمت با آگاهی واطلاعات بیشتری سفارش خود را ثبت کنید. همچنین با مراجعه به بخش نمونه کارها می توانید نمونه لوگو های طراحی شده توسط ما را مشاهده کنید و از کیفیت کار مطلع شوید. طراحی لوگو جز ملوزمات کار است و در این عرصه بدون لوگو شما قادر به رقابت در بین انبوهی از برندها نخواهید بود.

  طراحی لوگو اولین گام برای یک برند تجاری است. با داشتن لوگو مشتریان شما درک می کنند که هدف از فعالیت و محصول شما چیست. یک لوگو زیبا و حرفه ای در ذهن مخاطب نفوظ می کند و مشتری را برای خرید بعدی آماده می نماید.

  قیمت یا هزینه طراحی لوگو متغییر است و به عوامل مختلفی مانند سبک طراحی لوگو , تعداد اتود و… بستگی دارد. ما محدوده قیمت را در بخش تعرفه طراحی لوگو درج نموده ایم.

  قبل از طراحی یک صلیقه سنجی از کارفرما انجام خواهد شد تا با سبک و نوع طراحی همچنین ایده های طراح و کارفرما رد و بد شود تا نتیجه کار دور از انتظار نباشد. پس از طراحی کلیه اتود ها قابل ویرایش هستند و تا زمان تایید نهایی هزینه اضافی جهت ویرایش دریافت نخواد شد.

  شما پس از مشاهده نمونه کارها و تایید تعرفه طراحی لوگو به بخش ثبت سفارش طراحی لوگو مراجعه نموده و با تکمیل کردن فرم ثبت سفارش طراحی آرم میتوانید سفارش خود را قطعی نمایید سپس بعد از دریافت پیامک , کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی نموده و جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند. لطفا در ثبت اطلاعات صحیح دقت لازم را داشته باشید.

  زمان تحویل لوگو بستگی به سبک و تعداد اتود های طراحی شده دارد و پس از ارسال اتود ها جهت ویرایش مجدد زمانبر خواهد بود.

  کلیه فایل ها چاپی و گرافیکی غیر چاپی که شامل فایل های پروژه لایه باز , فایل بدون پس زمینه برای استفاده روی تصاویر و فایل چاپی با کیفیت بی نهایت جهت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ تقدیم مشتریان عزیز می شود تا در چاپ و استفاده دچار افت کیفیت نشوند.

  پس از طراحی لوگو و تحویل فایل ها ما به شما آموزش می دهیم که چطور بدون داشتن دانش کامپیوتر و خود کامپیوتر از طریق موبایل لوگو خود را روی تصاویر استفاده نمایید. در ضمن نرم افزر مورد نیاز نیز برای شما ارسال خواهد شد. در صورت نیاز آموزش با کامپیوتر نیز در اختیارتان قرار می دهیم.

  کلیه طرح های ما اختصاصی طراحی شده اند و هیچ نمونه مشابه ای ندارند در صورت اثبات کپی بودن طرح کلیه هزینه ای که پرداخت نموده اید عودت داده می شود.

  ما به اصول و قوائد سازمان ثبت علائم تجاری آشنا هستیم پس لوگویی طراحی می نماییم تا شما برای ثبت آن دچار مشکل نشوید.

  ثبت لوگو فارسی مشکلی ندارد و دارای قواعد خاص خودش است اما ثبت لوگو های انگلیسی نیازمند داشتن کارت بازرگانی است در صورتی که کارت بازرگانی ندارید نمی توانید لوگو خود را به صورت انگلیسی ثبت نمایید.