طراحی لوگو - طراحی آرم - بازسازی لوگو

طراحی لوگو تخصص ماست , شما برای رشد برند خود نیاز به نشان تجاری دارید..

نمونه طراحی لوگو

چرا نیاز به لوگو دارید؟

در اینجا ما چند دلیل برای اینکه شما نیاز به طراحی لوگو دارید را به شما خواهیم گفت

به یاد داشته باشید که سال ها پیش غربی ها و گاو چران ها برای نشان دادن مالکیت دام ها از لوگو استفاده می کردند به این صورت که لوگو خود را  بر روی پوست حیوانات داغ می کردند کلمه برند از همین عمل شکل گرفته است.وقتی شما لوگو خود را برروی وب سایت , کارت ویزیت و یا محصولات خود قرار می دهید با این عمل مالکیت خود را نشان می دهید. این عمل به مشتریان شما نشان می دهد که شما چه نوع خدمات و یا چه نوع محصولی ارائه می کنید

طراحی لوگو حرفه ای در جذب مشتری جدید میتواند بسیار با ارزش باشد. ما در یک دنیای تک رنگ زندگی نمی کنیم. بینندگان عادت کرده اند محصولاتی خریداری کنند که طراحی جالب و رنگ های چشم نوازی داشته باشد. محصولات چگونه شناخته می شوند؟ بخش کوچکی از شناخت محصول به نوع طراحی محصول بستگی دارد و بخش اعظمی از آن به لوگو و برند شما روی محصول بستگی دارد.در نتجیه وجود لوگو روی محصولات باعث جذب مشتریان بالقوه می شود.

طراحی لوگو در رقابت باعث متمایز کردن شما می شود. یک آرم حرفه ای به مشتریان نشان میدهد برند شما چه شخصیتی دارد. طراحی باید به گونه ای باشد که شما را از بقیه متمایز کند . این عوامل باعث می شود شما در دور رقابت همیشه حضور داشته باشد. دلیل اصرار ما به طراحی لوگوحرفه ای بدین خاطر است که لوگو شما تاریخ مصرف نداشته باشد و دیگر نیاز به تغییر نباشد. زیرا اکثر مشتریان وقتی با تغییر لوگو یک برند مواجه می شوند احساس خیانت به آنها دست می دهد,لوگو قابل تشخیص و قدیمی بسیار در وفادارای مشتریان به برند تاثیر گذار است.

مقالات سایت

مشاهده مقالات بیشتر...

WhatsApp مشاوره در واتس اپ