طراحی لوگو رستوران ملل

  • طراحی لوگو رستوران ملل
  • طراحی لوگو رستوران ملل
  • طراحی لوگو رستوران ملل
  • طراحی لوگو رستوران ملل
  • طراحی لوگو رستوران ملل
  • طراحی لوگو رستوران ملل

طراحی لوگو رستوران ملل

طراحی لوگو رستوران ملل یکی دیگر از سفارشات ما جهت طراحی لوگو رستوران می باشد.

در طراحی لوگو از خطوط نرم و خمیده جهت زیباتر شدن کار استفاده شده.

معمولا جهت طراحی لوگو هایی که زمینه فعالیتی آنها با خوراک ارتباط دارد از خطوط خشک و گوشه دار در طراحی استفاده نمی شود زیرا هماهنگی لازم را نخواهد داشت.

استفاده از نماد کلاه آشپزی در طراحی لوگو به این جهت بود که زمینه فعالیتی لوگو کاملا به تصویر کشیده شود تا بیننده در نگاه اول کاملا فعالیت لوگو را حدس بزند.

در انتخاب رنگ بندی سعی کردیم از رنگ های شاد استفاده کنیم تا قدرت جذب نگاه بیشتری داشته باشد در عین حال فضای گرم و شادی را فراهم کند.

اگر شما هم نیاز به طراحی آرم رستوران دارید کافیست با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

برای طراحی لوگوی رستوران ملل اتود های مختلفی زده شد اما در نهایت تصاویری که در بالا مشاهده می کنید با مقداری تغییرات به عنوان لوگو انتخاب شد.

در طراحي لوگو رستورانها معمولا از نماد های مختلفی مانند ظرف غذا , قاشق و چنگال, تصویر آشپز, کلاه آشپزی استفاده می شود ما نیز این لیست را تهیه کردیم و با نظر سنجی و بررسی نظر کارفرما تصمیم گرفتیم تصویر کلاه آشپزی در طراحی لوگو استفاده شود.

استفاده از نماد تصویری در طراحی لوگو به گونه ای باید باشد که مکمل حروف باشد و خیلی از حروف خارج نباشد و فضای اضافی اشغال نکنید.

در طراحی لوگو باید در نظر داشته باشید که لوگو شما محدود به رنگ نباشد یعنی در بدترین حالت ممکن اگر لوگو بصورت تک رنگ استفاده شد خوانایی خود را حفظ کند. همچنین طراحی حروف به گونه ای باشد از فاصله دور یا ابعاد کوچک لوگو خوانایی داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp مشاوره در واتس اپ