طراحی لوگو شرکت معماری و ساختمانی

هنگام صحبت در مورد طراحی لوگو شرکت معماری و ساختمانی ، قبل از ترسیم یک لوگو باید چندین ملاحظات اصلی را در نظر بگیریم. شروع فرآیند بدون تجربه قبلی ممکن است به کاری بسیار ضعیف تبدیل شود. این امر به ویژه زمانی اهمیت بالایی دارد که شرکت یا پروژه مربوط به کار یک شرکت معماری باشد.

آرم معماری

در این مورد، آرم معماری چیزی بیش از یک طرح ساده است. این یک طرح گرافیکی است که نشان دهنده برند و بازار محصول است. این همه چیز از تایپوگرافی، تئوری رنگ، زیبایی شناسی، مهارت هنری و غیره را پوشش می دهد. اما وقتی صحبت از پروژه های لوگوی معماری می شود، به نکات خاصی نیاز دارد که نکته کلیدی کسب و کار را بیان کند.

طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری

رنگ ها، اشکال و حروفی وجود دارند که احساسات خاصی را برای مخاطب برمی انگیزند. برای مشاغل معماری، طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری در رویکردهای مختلف ارتباط برقرار می کند. می توانید دقت، سبک طراحی معماری، متریال، اقلام یا ماهیت کسب و کار را برجسته کنید.

لوگو شرکت معماری

راه های زیادی برای ساخت یک لوگو شرکت معماری خوب وجود دارد. در اینجا چند ایده به عنوان الهام بخش شما وجود دارد  تا بتوانید با ایده گرفتن از از نمونه ها در طراحی لوگو خود استفاده نمایید.

طراحی لوگو معماری

پروژه طراحی لوگو معماری ساده است.استفاده از یک فونت منحصر به فرد و تیز برای لوگو به برجسته کردن سبک مدرن کسب و کار کمک می کند. اما اگر نیاز به یک طراحی لوگو حرفه ای برای دفتر معماری خود هستید پیشنهاد میکنم طراحی توسط طراح انجام شود.

لوگو دفتر معماری

لوگو دفتر معماری باید با رویکرد پویاتر، نوآورانه و زیبایی شناختی همراه باشد. چیزی که آن را خاص می کند این است که چگونه طراح با نمادها، فونت ها و ارائه بازی می کند. رنگ قابل توجه است، لوگو ساده است اما همچنین نشان دهنده یک تأثیر قوی و حرفه ای است.

لوگو گروه ساختمانی

در طراحی لوگو گروه ساختمانی رنگ آبی تیره، طلایی مایل به زرد و فونت خوانا باعث می شود برندسازی بصری معمار با بسیاری از موارد ضروری کار کند. می‌توانید ببینید که چگونه آرم معماری پس‌زمینه را تطبیق می‌دهد.

لوگو برای معماری

استفاده از خطوط و نمای ساختمان در لوگو برای معماری حیرت انگیز است. خطوط عمودی و افقی نمایشی از خط کار معمار است. علاوه بر زمینه فعالیت نام شرکت را نیز با خود تلفیق می نماید.

لوگوی معماری

استفاده از خط در طراحی لوگوی معماری بیانگر قدرت یک برند است. هر یک از طرح های خانواده همان طرح هنری خطی را با خطوطی که نمایانگر طرح اولیه هستند، اتخاذ می کند. نقشه نگاری حتی برخی از نمای ساختمان های مرتفع شهری را توضیح می دهد.

لوگو معماری سنتی

هنگامی که با یک شرکت مینیمال در رابطه با طراحی لوگو معماری سنتی کار می کنید، برای به تصویر کشیدن زیبایی شناسی مدرن، طراح از لوگوتایپ به عنوان پیش فرض خود استفاده می کند. گرافیک کم است، اما با رنگ بازی می کند.

لوگو مهندسی معماری

طراحی لوگو مهندسی معماری ساده به خودی خود باعث می شود که تقریباً برای هر مکانی کاربرد داشته باشد. می‌توانید بگویید که طرح تک رنگ برای کارت‌های ویزیت، بسته‌بندی، چاپ و کاغذ چگونه کاربرد دارد. این یک آرم معماری جالب است که متناسب با خدمات سطح بالا یا حرفه ای است.

لوگو معماری داخلی

برای طراحی لوگو معماری داخلی میتوانید به طور هوشمندانه ای از پنجره های منحصر به فرد استفاده کنید. با اشکال پنجره بازی کنید تا زیبایی ایجاد کند. این شامل یک شیروانی، مثلث و پنجره قوسی است. این مدل به شناسایی کار میدانی کمک می کند.

لوگوی شرکت معماری عمرانی

لوگوی شرکت معماری عمرانی ساده در نهایت نشان دهنده شخصیت برند معمار است که بر هنرهای زیبا، فرهنگ، علم، تاریخ و آموزش تمرکز دارد. آرم معماری با همه کاره بودن آن حتی شگفت انگیزتر به نظر می رسد. می تواند با رنگ ها یا کاربردهای مختلف سازگار شود.

لوگو ساختمان

چیزی که لوگو ساختمان را مناسب می کند این است که چگونه شرکت بر هندسه مدرن، سادگی و مینیمالیسم تمرکز می کند. با توجه به این ایده، این نشان با اشکال ساده ای که نشان دهنده حرف A و حروف ساده است، می آید.

لوگو شرکت ساختمانی

لوگو شرکت ساختمانی حرفه میتواند بصورت ترکیبی یعنی ترکیب متن با تصویر طراحی شود. منظور از متن می تواند خود نام شرکت باشد یا مخفف نام شرکت باشد.

لوگو ساختمان سازی

برند آرم معماری شکل چهار کوه را بیان می کند. شخصیت برند را با طبیعت، احترام، هماهنگی و صلح پیوند می دهد. بنابراین، هنر خط مینیمالیستی و یک نام ساده ساخته شد.

آرم شرکت ساختمانی

یک آرم شرکت ساختمانی که با زیبایی‌شناسی مدرن طراحی شده، بیشتر با طراحی ساده کار ساخته شده است. بسیاری از شرکت های معمار از یک لوگو تایپ ساده با یک مدل حروف منحصر به فرد استفاده می کنند.

لوگو برای شرکت ساختمانی

استفاده از منحنی و فونت تیز برای لوگو برای شرکت ساختمانی به بیان ماهیت رشته معماری کمک می کند که انعطاف پذیری های زیادی را در بر می گیرد. طراحی پویا حروف همچنین یک هویت برند عالی ایجاد می کند که به برجسته و همه کاره بودن نماد کمک می کند.

طراحی لوگو شرکت ساختمانی

استفاده از تصویر طراحی لوگو شرکت ساختمانی با برخی از اشکال ساختمانی که گوشه های تیز و منحنی استفاده شده است لوگو را زیبا جلوه می دهند. در مجموع، معماری دارای معانی مانند تنش پویا، علت و معلول، به علاوه تعادل است.

لوگوی شرکت عمرانی

هنگام کار در اطراف یک لوگوی شرکت عمرانی مدرن و متمرکز بر زیبایی شناسی، باید  مدرن بودن در طراحی را در نظر بگیرید.

طراحی لوگو ساختمانی

بر ایجاد طرح هایی برای ساختمان های مسکونی، عمومی و فضاها تمرکز کرد. طراحی لوگو ساختمانی از یک حرکت بسیار ساده استفاده می کند که به یاد ماندنی است و به راحتی قابل تشخیص است. از یک فونت منحصر به فرد استفاده می کند و یک نشان ایجاد می کند .

نمونه لوگو شرکت ساختمانی

استفاده از هنر خط منحصر به فرد در طراحی نمونه لوگو شرکت ساختمانی از خطوط تیز شبیه طرح پلان است. روشی را اتخاذ می کند که می گوید معماری از چه چیزی ساخته شده است. اما نماد های تصادفی استثنایی آن را خاص تر می کند.

لوگو برای شرکت پیمانکاری

اگر تمام دنیا یک صحنه است، یک معمار یک طراح صحنه است. در هر جامعه ای، معماری لحن را تعیین می کند. به یک خط افق نمادین یا یک مرکز شهر جذاب فکر کنید – آنها با معماریشان تعریف می شوند. بنابراین نتیجه می‌شود که یک لوگو برای شرکت پیمانکاری نیز لحن برند آن را تعیین می‌کند.

لوگو پیمانکاری ساختمان

وقتی به دنبال الهام گرفتن از لوگو پیمانکاری ساختمان هستید، از خود بپرسید که چه نوع برندی را می خواهید ایجاد کنید.

آیا شما فردی خشک و رسمی هستید که به ساختمان های مستحکم و با ابهت با ردیف به ردیف پنجره های مرتب و یکسان می بالید؟ یا شما یک خالق خانه هستید که خانه‌های گرم و جذابی را طراحی می‌کنید که خانواده‌ها در آن خاطرات دهه‌ها را می‌سازند؟

لوگو شرکت پیمانکاری

نگاهی بیندازید که چگونه معماران و کسب و کارهای معماری در جایگاه شما با این ایده های شگفت انگیز لوگو شرکت پیمانکاری با چه کسی ارتباط برقرار می کنند.

آرم ساختمان

اگر شرکت شما برای ساخت و سازهای مسکن یا محیط های تجاری حومه شهر طراحی می کند، آرم ساختمان شما باید ارزشی را که ارائه می دهید، نشان دهد، نه کلیشه ای در مورد نوع کاری که انجام می دهید.

لوگو شرکت راه و ساختمان

دقیقاً به آنچه در طراحی لوگو شرکت راه و ساختمان شما تاثیر گذار است و کیفیت هایی که به آن افتخار می کند فکر کنید. آیا روی ساختمان های دارای گواهینامه LEED تمرکز می کنید؟ آیا شما یک شرکت طراحی و ساخت هستید که تمام مراحل پروژه مشتری، از پیش نویس طرح های اولیه تا چیدن آجر نهایی را انجام می دهید؟ فقط به محصولات قابل تحویل فکر نکنید، به ارزش انتزاعی که ارائه می کنید فکر کنید.

لوگو بازسازی ساختمان

با یک لوگو بازسازی ساختمان ، مانند هر نوع لوگوی دیگری، ارجاع مستقیم به صنعت شما باعث می شود که بینندگان به راحتی بدانند شما چه کار می کنید. اما لازم نیست خود را به این نوع لوگو محدود کنید. چند شکل استراتژیک یا خطوط تداعی کننده خط افق می تواند به مشتریان احتمالی بگوید که شما معمار آنها هستید.

لوگو شرکت های ساختمانی

بیش از 40 سال تجربه به عنوان یک استودیوی معماری دارد. و نیاز به لوگو برای شرکت های ساختمانی خود دارید با گذشت زمان، این شرکت برند خود را برای مطابقت با هویت بصری مدرن دوباره طراحی کرد. بنابراین، نتیجه نهایی یک آرم معماری ساده با یک لوگوی متواضع و رنگی پر جنب و جوش است.

لوگو شرکت ساختمان سازی

کل طراحی لوگو شرکت ساختمان سازی تمام زمینه واقعی کار و ظاهر آنها را که شبیه سادگی، مدرن، مینیمال و در عین حال بازیگوش است، به تصویر می کشد. در اطراف رنگ های پر جنب و جوش مانند آبی کودک، آبی سرمه ای، نارنجی و سفید کار می کند.

طراحی لوگو ساختمان لاکچری

می دانید که چقدر دقت در طراحی معماری دخیل است. و مشتریان شما نیز همینطور. از آنها دعوت کنید تا با استفاده از یک ارجاع به نسبت طلایی یا پس‌زمینه‌ای که شبیه کاغذ نمودار در طراحی لوگو ساختمان لاکچری شماست، برای لحظه‌ای با شما صحبت کنند. از این گذشته، آنها از شما انتظار دارند که ساختمان هایی را که می خرند دقیقاً طراحی و ترسیم کنید.

لوگوی شرکت های ساختمانی

توجه خود را به جزئیات از لحظه ای که برای اولین بار با برند شما ملاقات می کنند، از لحظه ای که لوگوی شرکت های ساختمانی شما را می بینند، در میان بگذارید. این نوع لوگو می تواند برای هر برندی در فضای معماری کار کند، زیرا دقت و توجه به جزئیات ارزش های جهانی برای معماران و سازندگان است.

لوگو برای ساختمان

این نوع لوگو اگر در یک طاقچه بسیار تخصصی مانند استراحتگاه های لوکس، خانه ها یا بازسازی های تاریخی کار می کنید، بهترین است. لوگو برای ساختمان شما می تواند به دنیا بگوید دقیقا چه نوع معماری طراحی می کنید و چگونه می توانید ساختمان هایی را طراحی کنید که به عنوان پس زمینه ایده آل برای سبک زندگی رویایی آنها باشد.

لوگو شرکت مهندسی

وقتی مشتری به لوگو شرکت مهندسی شما نگاه می کند، تصور می کند که در طرح های شما زندگی و کار می کند. لوگوها می توانند با گفتن به مشتریان بالقوه در این بخش از فرآیند بازی کنند.

لوگو راه و ساختمان

شما ساختمان ها را طراحی می کنید، سپس سازندگان از موادی مانند چوب، سنگ و آجر برای ساخت آنها استفاده می کنند. از آنجایی که ساخت و ساز و معماری در ذهن مصرف کنندگان بسیار به هم مرتبط هستند، یافتن لوگو راه و ساختمان که به نحوی از مصالح ساختمانی یا عناصر ساختمانی مانند در یا دودکش استفاده می کنند، غیر معمول نیست.

لوگو مصالح ساختمانی

اگر یک شرکت طراحی هستید، این یک مسیر عالی برای لوگو مصالح ساختمانی خود است. همچنین برای معمارانی که بر اصول طراحی ساختمان خوب تمرکز دارد و می‌خواهد آن نقطه خانه را چکش کند، انتخاب خوبی است.
لوگو شرکت ساختمانی خارجی

آرم لوگو شرکت ساختمانی

ساختمان های سبز هر سال بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. بر اساس گزارش شورای ساختمان سبز ایالات متحده، 27 درصد از مشاغل مورد بررسی در مورد توسعه ساختمان سبز خود گفتند که بیش از نیمی از پروژه های ساختمانی آنها در سال 2018 “سبز” بوده است و 47 درصد آنها متعهد به اکثر پروژه های سبز در سال 2021 هستند. کسب و کارها ساختمان های سبز می خواهند.

آرم شرکت طراحی ساختمان

مصرف کنندگان ساختمان های سبز می خواهند. بنابراین اگر معمار هستید که با در نظر گرفتن پایداری طراحی می‌کنید، با گنجاندن عناصر طبیعی مانند برگ‌ها، درختان و حتی فقط رنگ سبز در آرم شرکت طراحی ساختمان خود، آن را به دنیا اطلاع دهید.

لوگو ساختمانی خارجی

شروع فرآیند لوگو ساختمانی خارجی بدون تجربه قبلی ترسناک است. به ما اعتماد کنید، ما بهتر از هر کس دیگری آن را می دانیم. بنابراین قبل از اینکه به جزئیات طراحی معماری بپردازیم، یک دوره آموزشی تصادفی در مورد آنچه در هر لوگو وجود دارد را به شما ارائه خواهیم داد.

لوگو کلینیک ساختمانی

طراحی لوگو کلینیک ساختمانی یک حوزه تخصصی از طراحی گرافیک است که برندسازی و بازاریابی، تئوری رنگ، تایپوگرافی، زیبایی شناسی، ترکیب بندی و مهارت های هنری را با هم به ارمغان می آورد تا آواتارهایی به راحتی قابل تشخیص برای برندها و سازمان ها ایجاد کند. اگر می خواهید عمیقاً در پیچ و مهره های طراحی لوگو غوطه ور شوید، راهنمای رایگان ما، نحوه طراحی لوگو را بخوانید.

لگوی ساختمان سازی

برای برند خود طراحی کنید. لگوی ساختمان سازی خوب برای هر برندی یکسان به نظر نمی رسد. منظور ما از آن این است که پرسونای برند شما مهمترین عاملی است که باید در هنگام طراحی لوگوی خود در نظر بگیرید – در واقع، این مهمترین عامل است.

آرم لوگو مصالح ساختمانی

آیا شما یک برند سودمند هستید یا به خاطر ایجاد طرح های عجیب و غریب و شیک شناخته شده اید؟ آیا شرکت شما انواع خاصی از ساختمان‌ها مانند مدارس را طراحی می‌کند یا بیشتر با سطح جامع خدمات مشتری خود تعریف می‌کنید؟ شما به عنوان یک برند، انتخاب های طراحی آرم لوگو مصالح ساختمانی شما را مانند رنگ ها، شکل ها و فونت هایی که استفاده می کنید راهنمایی می کند.

لوگو شرکت عمرانی

رنگ ها، اشکال و حروف. هر رنگ و هر شکلی احساس خاصی را در بینندگان برمی انگیزد. به عنوان مثال، یک لوگو شرکت عمرانی مربعی می‌تواند به‌طور نامحسوس نشان دهد که برند شما طبق قوانین عمل می‌کند و گوشه‌ها را کاهش نمی‌دهد، در حالی که یک لوگوی دایره‌ای معمولاً با بیننده دوستانه‌تر و درگیرکننده‌تر است.

لوگوی ساخت و ساز

بسیاری از رنگ‌های آبی در لوگوی شما می‌گوید: «آرام هستم زیرا این موضوع را تحت کنترل دارم»، در حالی که یک لوگوی ساخت و ساز عمدتاً نارنجی می‌گوید «من همه‌چیز سرحالم چون دارم سرگرم می‌کنم!»

لوگو عمرانی

به طور مشابه، انتخاب فونت شما چیزهای زیادی در مورد برند شما می گوید. فونت‌های دارای سریف‌ها ظاهری صیقلی و رسمی دارند، در حالی که فونت‌های sans-serif معمولی‌تر و ارزان‌تر هستند. می‌توانید از یک فونت سبک‌دار برای ارتباط با جمعیت‌شناسی خاص استفاده کنید، یا می‌توانید جذابیت گسترده‌ای را با یک فونت محبوب حفظ کنید.

لوگوی املاک خارجی

لوگو دفتر مهندسی

در راهنمای قبلی، نحوه ایجاد لوگو: با مقایسه بهترین راه‌ها برای طراحی لوگو دفتر مهندسی ، توضیح دادیم که چگونه چهار گزینه اصلی برای دریافت لوگو دارید. اکنون به طور خلاصه آنها را مرور می کنیم. آن ها هستند:

طراحی لوگو شرکت مهندسی

سازنده لوگو (DIY). با استفاده از یک سازنده لوگو یا نرم افزار طراحی سطح ابتدایی مشابه، می توانید به راحتی لوگوی خود را ایجاد کنید.

یک آژانس طراحی استخدام کنید. با یک آژانس، شما مبلغی را پرداخت می کنید تا مجموعه ای از متخصصان یک
طراحی لوگو شرکت مهندسی حرفه ای برای برند شما ایجاد کنند.

لوگوی خانه سازی

با یک فریلنسر کار کنید. اگر قصد استخدام یک آژانس را دارید اما بودجه زیادی ندارید، یک راه مقرون‌به‌صرفه برای دریافت لوگوی خانه سازی حرفه‌ای کار کردن با یک طراح آزاد است.

لوگوی شرکت مهندسی

سفارش مسابقه طراحی لوگوی شرکت مهندسی با یک مسابقه طراحی، نوع لوگوی مورد نیاز خود را به صورت مختصر توضیح می دهید. این می‌تواند شامل هر ایده‌ای مانند اهداف تجاری و ترجیحات زیبایی‌شناختی شما باشد. سپس، طراحان متعدد از سراسر جهان نمونه‌هایی را بر اساس خلاصه شما ارسال می‌کنند. شما فقط باید برای طرحی که بیشتر دوست دارید هزینه کنید.

لوگو مهندسی عمران

یک لوگو مهندسی عمران موثر طراحی پیچیده‌ای است و اگر لوگوی شما از یک حرفه‌ای نباشد، احتمالاً نتایجی را که یک لوگوی حرفه‌ای طراحی شده به دست نمی‌آورد.